TOP
Zamansız Koyu Formlar

Zamansız Koyu Formlar

Dünya’nın tasarımcı çanta markalarında önayak olan Mehry Mu sunduğu lacivert ve siyah renkli özgün deri çanta modelleriyle bütünsel güzellik algısını 6 kıtada bulunan saygın satışı mağazaları ve İstanbul Havalimanı mağazasında tüm dünyaya yansıtıyor

İngiliz Kraliyet Ailesi, Olivia Palermo, Jennifer Lawrence, Nicky Hilton Rothschild, Christina Hendricks, Katherine Schwarzenegger ve Suri Cruise gibi isimlerin tercih ettiği Mehry Mu tarafından tasarlanan siyah ve lacivert  ile gündüz ve gece şıklığını yansıtan zarif çantaları tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar Mehry Mu’nun özgün tasarımları ile kombinlerin tercih edilen en şık parçası oluyor. Siyahın zarafeti, zamansızlığı ve şıklığı, lacivertin cesur ve koyu renklerin en cezbedici hali Mehry Mu tasarımlarıyla Mehry Mu kadının da vazgeçilmez renklerinden. Deri dokunun asaletini farklı form ve ayrıntılar ile yansıtan Mehry Mu, çantaları Unicorn Bag, Luna Box, Lian Bag, Fey in The 50’s ve Mini Bucket’ı geleneksel ile moderni aynı noktada birleştirerek yeniden yorumluyor.