Wolford evdekal hareketini destekliyor

Wolford #evdekal Hareketini Destekliyor

Bu yıl 70. Yılını kutlayan ve 70 yılını kadınlara adayan Wolford, tüm dünyayı evlerinde kalmak zorunda bırakan Koronavirüs ile mücadeleyi destekliyor.
İstanbul Nişantaşı ve Akmerkez mağazalarını süresiz kapatan ve tüm çalışanlarına evden çalışma olanağı sağlayan marka bu süreçte müşterilerine online alışveriş sitesi üzerinden hizmet vermeye devam ediyor.
Wolford aynı zamanda tüm alışverişlerde sepette %20 özel evdekal indirimi uyguluyor.

wolford-yuzde-20-ozel-evdekal-indirimi

Wolford Hakkında

1950 yılında Avusturya’nın Bregenz şehrinde Reinhold Wolff and Walter Palmers tarafından kurulan fabrika ile başlayan hikaye moda tarihinin en önemli anlarına eşlik eden hatta modanın tarihini yazan bir marka hikayesine dönüştü.
Wolford, Marilyn Monroe’dan Madonna’ya, Kardashians ailesinden Meghan Markle’a kadar dünyanın en ünlü kadınlarının tercih ettiği bir marka.
İlk dikişsiz külotlu çorap, ikinci deri olarak adlandırılabilecek nefes alan kumaşlardan oluşan iç giyim parçaları ve yine Philippe Starck imzalı bir Wolford tasarımından doğan ve ikonik Wolford ürünleri arasında yerini alan Fatal Dress, Hollywood ve sokak modasının hit parçalarından olan Colorado Body gibi ikonik ürünlerin hepsi Wolford imzası taşıyor.