Loubi Constellation ile Yıldızlara Bir Adım Daha Yakın

Loubi Constellation ile Yıldızlara Bir Adım Daha Yakın

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

Kadınların ayaklarını yerden kırmızı tabanlarla kesen Monsieur Louboutin, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla şimdi de tüm olumsuzluklara karşı pembe hayallerle karşımızı çıkıyor.

Ayakkabı tasarımında sınırları zorlamayı seven Christian Louboutin, İlkbahar/Yaz 2020 Loubi Constellation koleksiyonunda hayal gücünün sonsuzluğununu anlatıyor.

Koleksiyonda pembe ve elektrik mavinin gençlik enerjisini, floresan ayakkabıların eğlenceye çağıran etkisi tamamlıyor.

Sokaklara özgürce çıkacağımız günlerin ve kimse bakmıyormuş gibi dans edeceğimiz sabahsız gecelerin hayalini kurduran koleksiyonu şu sözlerle özetliyoruz :

Konu yaratıcılık olduğunda aklının havalarda olması her zaman iyidir!

Sizleri koleksiyonun öne çıkan yıldız parçalarıyla tanıştırmak isteriz.

Diva ve Elixir ile tanışın

Topuklu ya da sneaker, bu floresan ayakkabılar, eğlenceli bir dokunuşla disko ışıklarının altında parlayarak gece hayatı için ideal bir eş oluyor.

Levitatiton heel ile yer çekimine karşı çık

Galaksiler arası yolculuklar yer çekimsiz ortamın heyecanı olmadan olmaz. Levitatiton heel, inovatif yapısı sayesinde havada süzülüyormuş illüzyonu yaratan inanılmaz bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor.

Güzel Günlere Dair Çiçeksi Bir Düşünce

1992 yılında klasikleşen ve Christian Louboutin’in en ikonik tasarımlarından biri olan ”Pensée” (düşünce) ile geleceğe dönüş yapıyoruz. Monsieur Louboutin’in, bakarken düşüncelere daldığı Andy Warhol imzalı ‘’Flowers’’ isimli tablosundaki menekşelerden esinlendiği ‘’ pensée’’ modeli umut dolu günlerin müjdecisi gibi. Christian Louboutin’in imzası olan kırmızı tabanların ilk çıkışını işaret eden Pensée, sandaletler ve topuksuz ayakkabılarda modernize edilerek yeniden hayata döndürülüyor.

Andy Warhol, ”Flowers”, 1970