KENDİ KURALLARINI BELİRLEYEN ERKEKLER İÇİN…

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2022

Cacharel’in Mix & Match Koleksiyonu, takım elbiselerdeki kuralları ortadan kaldırıyor, standartların dışına çıkıyor ve böylelikle erkeklere kendi özgün stillerini yaratma imkanı sağlıyor.

Cacharel, koleksiyonunun tasarım bütünlüğü sayesinde hem farklı beden ölçülerinde hem de farklı desenlerde ceket ve pantolonları kombinleme fırsatı sunuyor. Bu sayede kişisel stil ve takım elbise arasında uyum yakalayarak kişiye özel seçimler yapmaya olanak tanıyor. Farklı geometrik desenlerin bir arada kullandığı kombinler ile desen uygulamasındaki cesareti yansıtıyor. Cacharel erkeği, kendi stiline göre ve beden ölçülerine uygun şekilde kombinlediği takım elbise ile kendi kurallarını belirliyor.

Giyinme sanatına dair çok yönlü uygulamaları ile şık bir görünüme kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlayan Cacharel, %100 dokuma İtalyan kumaştan yapılmış takım elbiseyi boğazlı triko, deri ayakkabı ve çanta ile kombinliyor. Böylece konfor ve şıklığı her ortamda dikkat çekecek şekilde bir araya getiriyor.

Cacharel’in önerileri arasında, Cacharel Ceket (1799TL), Cacharel Pantolon (799TL) ve Cacharel Gömlek (499TL) bulunuyor.

www.cacharel.com.tr

Cacharel Hakkında

Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 10 ülkede lisans sahibi Aydınlı Grup tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir stil sunan son koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de 22, yurt dışında 35 olmak üzere toplam 57 mağazaya sahip olan Cacharel, zarif giyinme sanatı ve modernizmin sembolü.